O salonu

Povzetek razpisa:

Na razstavi, ki je v skladu s pravili Mednarodne zveze za fotografsko umetnost (FIAP) in Fotografske zveze Slovenije (FZS), lahko sodelujejo fotografi z vsega sveta. Natečaj ima dve temi:
Tema A: Linije
Tema B: Splošna

Vsak udeleženec lahko sodeluje s črno-belimi ali barvnimi fotografijami in sicer s štirimi na posamezno temo. Fotografije sprejete na prejšnjih razstavah MINIATURE ne bodo žirirane.

Fotografije v JPG formatu v RGB barvnem prostoru in ob resoluciji 300 dpi imajo lahko samo tri različne formate

10×10 cm (10 cm = 1181 pik)

ter pokončne ali ležeče 12×8 cm ali 12×9 cm. (8 cm = 945 pik, 9 cm = 1063 pik, 12 cm = 1417 pik).

Velikost datotek fotografij ne sme presegati 2 MB. Za razstavo sprejete fotografije bomo natisnili in razstavili v okvirjih 25×25 cm, kot je že 20-letna tradicija.

Pristojbina za udeležbo na razstavi znaša 15 EUR, s čimer si udeleženec zagotovi prejem PDF kataloga. Z dodatnimi 5 EUR si udeleženec zagotovi prejem tudi papirnega kataloga.

Pristojbino nakažite na račun društva:
IBAN: SI56 0700 0000 0130 652, SWIFT: GORE SI 2X
ali na
PayPal račun društva

Vsak udeleženec, ki je zadostil pogojem natečaja, bo po elektronski pošti prejel PDF katalog. Vsak udeleženec, ki bo plačal dodatnih 5 EUR, bo prejel po pošti papirni katalog. V katalogu, ki je pri FIAP prejel oznako 4*, bo objavljena vsaj ena fotografija vsakega avtorja, čigar fotografije so bile razstavljene.